Jak przygotować swoje buty do biegania zimą ?. (3) Jak przygotować swoje buty do biegania zimą ?. Ja stosuję " oddychające "... Tomek Czy warto uprawiać sport? (12) Tak się składa, że większość moich kolegów nie uprawia żadnego sportu. Ich... Bachusowski Selon vous, quelle est l'importance du sport dans la vie d'une personne et quels avantages peut-il apporter not seulement (1) Motywacja odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesów w sporcie, ponieważ... olgaok
Bonus powitalny jak z nim grać, aby zarobić (7) Cześć wszystkim. Chciałbym dowiedzieć czy można zarobić, na bonusach... LeonardWatts Bieganie zimą (18) Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z... Iwona Suplementy sportowe (5) Dzień dobry. Mój partner i ja planujemy nabrać czystej masy, a następnie... Bartosz_0 Jachting (1) Zabezpieczenie kadłuba jachtów i pokładów przy użyciu eco nanomateriałów... Tomek Martes Sport- nie uznana reklamacja. (106) Po 5 miesiącach niezbyt intensywnego regularnego biegania, cholewka w bucie... ikabg tenis (2) Rozumiem, że selekcja może rzeczywiście być kontynuowana, ponieważ... Eva231 GKS Wybrzeże (2) Jutro jest bardzo ważny mecz dla gdańskiego Wybrzeża.Przyjdźcie tłumnie na... Ja Letnia gra Multisport - Zaproszenie do udziału (1) Cześć! Biorę udział w konkursie Letnia gra Multisport i chciałbym zaprosić... Anna Reklamacja (1) Kupiłam buty Puma w sklepie Martens sport w Ełku Popękał prawy but po obu... Agnieszka Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (51) Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię.... Dieta (28) Dieta Baaardzo chciałbym schudnąć czy ktoś mógłby pomóc mi w ustaleniu... prywatna Czy pływanie jest przereklamowane? (7) Nie mówię o profesjonalnych lub półprofesjonalnych sesjach treningowych, o... kalpitaru Jaką siłownię polecacie? (34) Hej hej, planuję właśnie zapisać się od września na siłownię, myślę o... Paula Hulajnoga elektryczna do 3tyś (3) Witam, poszukuje dobrej hulajnogi do 3 tyś zł :) Dawidek "sport to coś do oglądania w telewizorze" (3) Na forum trojmiasto.pl nie ma podforum dot. sportów zimowych. Jak namawiam... tX złośliwy Sposób na zakwasy? (33) Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej... uzytkowniczka Fifa chino 22 telefon komórkowy (5) Jestem nowy w Fifa chino, chcę zapytać, jak mogę szybko zwiększyć ilość... MaxHarvey