Elżbieta Hinc - opinia (1) W dniach 28.06 - 10.07.2023 przebywałam w szpitalu PCK w Gdyni na oddziale... Elżbieta Hinc Dagmara Tajerle - opinia (1) Od 24.01.2023 r.-03.02.2023 przebywałam na patologii ciąży z której podczas 3... Dagmara Tajerle Pacjentka Patrycja - opinia (1) W szpitalu brakuje gospodarza. Brak informacji dla pacjenta gdzie się udać.... Pacjentka Patrycja
Andrzej Korzycki - opinia (1) Wdzięczna pacjentka Mirosława . Wielce dziękuję,w imieniu,Mojej Mamy,... Andrzej Korzycki Wstrząśnięty Pacjent - opinia (1) Pani, która odebrala telefon w ogóle nie była zainteresowana pomocą... Wstrząśnięty Pacjent Ania - opinia (1) Miałam przyjemność urodzić synka w szpitalu w Redłowie i z całego serca... Ania Tomek - opinia (1) 04.08.2021 to co się dzieje na onkologii a raczej w rejestracji to woła o... Tomek wdzięczny pacjent Janusz - opinia (1) 1/2 Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat zespołu... wdzięczny pacjent Janusz Mk - opinia (1) Brak informacji ani też chęci pomocy Mk Ania K - opinia (1) Urodziłam syna (CC) w styczniu 2021 był to mój drugi poród w Redłowie. W... Ania K Dagmara N. - opinia (1) W dniu dzisiejszym tj 27.01 miałam zabieg histeroskopii wykonany na... Dagmara N. Dagmara - opinia (1) Trzeci poród w tym samym miejscu (rok 2015, 2019, 2020)- wszystkie wspominam... Dagmara Ania d - opinia (1) Urodziłam synka przez cesarskie cięcie. Bardzo wszystkim dziękuję lekarską,... Ania d Zuzanna - opinia (1) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wspaniałą opieką na oddziale położniczo... Zuzanna Edyta - opinia (1) Bardzo dziękuję za opiekę okołoporodową, spotykałam się z różnym traktowaniem... Edyta B.Ł. - opinia (1) Byłam dzisiaj z córką na chirurgii dziecięcej złamała rękę. Ludzie którzy tam... B.Ł. Nicola - opinia (1) Poród w czasie pandemii, bez osoby towarzyszącej- zapowiadało się strasznie,... Nicola Julianna - opinia (1) Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Skorzaka i całego personelu za... Julianna Jadwiga - opinia (1) Jestem pełna podziwu i uznania..., fantastyczni , z ogromną wiedzą, skromni,... Jadwiga Alicja Klein - opinia (1) Polecam, wszystko super,mila obsluga,przemily lekarz Dr.Lukasz Frèchowicz... Alicja Klein