Ewelina - opinia (1) Jestem wdzięczna za pomoc, opieke i dobre słowo... Ewelina Monika - opinia (1) W Gdyni miałam traumatyczny poród. Przed cc krzyczano na mnie bez powodu a na... Monika Aneta - opinia (1) Super profesjonalna opieka jestem zachwycona. Rodziłam w tym szpitalu. Aneta
Ewelina - opinia (1) Patologia ciazy--- najlepsza opieka poloznych jaka moze byc!!! Cudowne,... Ewelina Jerzy Piorewicz - opinia (1) Chcemy wyrazic najwyzsze uznanie dla pracy pielegniarek i personelu na... Jerzy Piorewicz Karolina - opinia (1) Porodówka super personel miły uśmiechnięty zawsze pomocny Karolina Mój jesienny poród (1) Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy pełni szacunku i uznania dla kadry lekarzy... Ania Poród 7.08.19 (1) 7go sierpnia miałam cc, niestety po cięciu wystąpił krwotok. Była przy mnie... Dotora Rtg (1) Brak slow ciezko dac zdjecie dziecka po ktore mialam sie zglosic do 15 00... Ja Poród w lutym 2019 (1) Muszę przyznać ze sama porodówka i oddział patologi ciąży świetnie wyposażony... A brak okulisty w weekend... (1) W sobotę w pracy wpadło mi ciało obce do oka a wiec pojechalem po pracy o... Poród w lutym 2019 (1) Opieka lekarska i położnicza jest na bardzo dobrym poziomie - panie położne... polecam :) (1) Pierwszy kontakt ze szpitalem był niestety nie najlepszy ponieważ... Karolina N Porodówka (1) Na początku listopada trafiłam do szpitala ze skurczami po badaniach zostałam... Karolina Poród w Redłowie (1) Miałam pewne obawy co do porodu w Redłowie. Ale jak się okazuje zupełnie nie... Maja szczera opinia (1) Personel na Izbie przyjęć jako taki , zależy na kogo się trafi. Jedna położna... młoda mama oddział ginekologiczno-położniczy (2) Mimo prawie tygodnia na patologii ciąży, jestem zadowolona zarówno z oddziału... Anna Porodówka- oddziela noworodkowy (1) Polecam z całego serca porodówkę oraz oddział noworodkowy.. panie na izbie... Paulina Poronienie w 11tyg (1) Byłam w pierwszej ciąży. Poroniłam w 11 tyg samoistnie w domu jednak po... Anonim dziekuje (1) Jednym słowem dziekuje. Zaczynając od Pan na izbie przyjęć przez wszystkie... Dagmara