Taj Mahal

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, wejscie od ul.Wladyslawa IV 43

Krzysztof - opinia (1) Bardzo małe porcje a ceny z kosmosu do dań głównych trzeba osobno płacić za... Krzysztof Nie jest smacznie (1) Nie jest smacznie, mięso suche. Paneer Pakora to jakieś nieporozumienie.... Tomek Słabiutko... (2) Jedzenie średnie, szału nie ma (np. baranina), na pewno nie warte 50 zł za... Adrian
Greg (1) Cena jak z kosmosu za bardzo proste i tanie jedzenie. Greg Zawsze wracam, nie ma lepszej indyjskiej kuchni w Trójmieście (1) Od kilku lat regularnie wracam. Doskonałe jedzenie. Zestawy lunchowe w bardzo... Aga Pysznie, zestaw dla dwojga (1) Ostatni raz byłem tu... jak jeszcze byli na Mściwoja. ;-) Jak dla mnie... Jakub rozczarowanie po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy (1) nie polecam przypalonej lub spalonej baraniny podanej na grubo siekanej... Mariusz Gulasz za stówe (1) Obsługa miła. Gulasz z baraniny smakował jak wołowina. Orientalność potraw... Marek %## (1) Fajna karta, chleb świetny. Kurczak z pieca był niestety lekko przypalony i... Dawid Warto odwiedzić Taj Mahal (1) Polecano mi tą restaurację więc chciałam się przekonać, czy faktycznie jest... Eliza Bardzo fajna restauracja. (1) Wybrałem się tam z narzeczoną wieczorem. Kelner bardzo miły, profesjonalne... Kamil PYSZNIE (1) Zdecydowanie najlepsza indyjska restauracja w Trójmieście. Dominika Wyjątkowe miejsce (1) Taj Mahal odkryłam przypadkiem, jeszcze kiedy funkcjonowali na... Becia Andzia - opinia (1) Kuchnia godna polecenia Andzia Moja ulubiona restauracja (1) uwielbiam te restauracje.moj numer jeden podczas wizyty w Gdynii.polecam marta Dania wegetarianskie (1) Polecam dania wegetarianskie - istna rewelacja! Bardzo mila i profesjonalna... Grzegorz nikita - opinia (1) kierując się opiniami na Forum poszłam sprawdzić czy to jest tak dobra... nikita Lubię tę restaurację (1) Lubiłam ją jeszcze jak była na Przebendowskich. Wtedy też miała dużo... mmm bardzo mi smakowało (1) Byłem pierwszy raz i na pewno tam wrócę. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa... Michał Tak sobie (1) Obsługa kelnerska doskonała, dania oryginalnie podane. Reszta to pikowanie w... Kocio