kolejny niezly dowcip (2) Staszek byl wielkim pasjonatem motorów. Mial harleya - najwazniejsza rzecz w... Krzy$iek Pozdrowienia z Paryza. (8) No czesc wszystkim! Tak sobie pomyslalem ze nie zaszkodzi odezwac sie po... L. Życzonka:)) (14) Wszytkim facetom, i tym duzm i tym malym i tym mlodym i tym starym skladam... Łezka
LUDZIE Z FORUM SĄ FAJOSCY :) (4) Chciałam Wam powiedzieć, że rzadko tu zagladam z braku czasu. Ale jaki już... Malka echhhhhh (3) Droga Braci Studencka!!! Jak tam nastroje w przededniu rozpoczęcia... ona Spotkajmy sie! (3) Ludzie !! Kto ma ochote porozmawiac? O wszystkim, o problemach, słoncu,... Czarnula Yoogi umyj nogi jak bedziesz w lazience umyj tez rece. (3) re- krawiec calkiem niezly dowcip (9) Dwie siostry zakonne : Matematyka i Logika , przechadzają się po parku... Krzy$iek A. Bomba (15) Jak podoba się Wam Pani, które rozdaje bilety w konkursach z mewą? olo Jak Gdańszczanka, Magda i L. umawiali się do kina :-))) (60) No dobra, zaczelam nowy watek na prosbe L.:-) MadziaK Nizsza czy wyzsza? (10) Czy dziewczyna zawsze musi byc nizsza od swego faceta? Co czuje tych oboje... *** do dupy!!!!!!!! (3) Jak ktos mi odpisze to jest glupi a jak nie odpisze to tez. Nie wiem jak ja... Karinaaaaaaaa relacja z KASZUB (6) Uprzejmie "zapytowywuję się" kiedy będzie jakaś relacja z umawianego od... Gdańszczanka dlaczego Jednacz to jedyny prawdziwy metal? (1) Witam państwa! Mam zasadnicze pytanie: czy zanacie ów Jądrzeja Jednacza... xx ŻUŻLOWY WEEKEND W GDAŃSKU (1) 27 i 29 września odbędą sie mecze Gdańskiej drużyny.Pierwszy to przełożony... marman szukam referatu pilnie!!!!! (1) jak w temacie na temat banku gdanskiego pilnie dzieki z gory j00gi Ona znowu nie wie czego chce!! POMOCY!! (18) Moja historie, umiescilem pod egocentryzmem. kontynuuje... Jola chciala byc... Oskar Przysiega (4) Zostalam zaproszona na przysiege kolegi gdyz On jako studia wybral Akademie... panna X Szukam fotografa robiacego zdjecia cyfrowym aparatem (11) jak w tytule. chodzi mi o zdjecia do dyplomu. mile widziane info gdzie i za... Krzy$iek prawko (3) słuchajcie, za jakiś tydzień zdaję egzmin na prawko(pierwszy raz). Macie może... ona