%%% (1) Często przychodziliśmy, jedzenie fajne, ceny Ok, tylko czekanie 30 Minut na... Dawid Świetna atmosfera (1) Piękne miejsce, świetny klimat :) D. Przykre doświadczenie (1) W ubiegłą sobotę odwiedziłam to miejsce wraz z grupą koleżanek. Rozumiem, że... Vera
Omijać szerokim łukiem (1) One of the worst places in Sopot. Staff is taking no responsibility for their... Timo Polecam (1) Jestem okropnym, zawsze spóźnionym i upierdliwym klientem, który Zatokę... Kot Świetna domowa kuchnia, ciepłe wnętrze, piękna okolica! (2) Byliśmy w Zatoce w zeszłą niedzielę. Wybraliśmy się na rodzinny spacer i... Iza Dziwne miejsce (1) Wystrój przyjemny,widok z okna super, szarlotka pyszna i na tym koniec... Gosia Rozczarowanie (1) Jestem bardzo rozczarowana Zatoką Sztuki. Sądziłam, że to miejsce na prawdę... MT Tragedia (1) Toaleta płatna 3zł choć za koncert mało nie zapłaciłam. Do tego jedna jedyna... Becia Żenada (1) Płacę za bilet na koncert, to przynajmniej wymagam bezpłatnej toalety. Szczyt... And NA KONCERT TEGO MIEJSCA NIE POLECAM! (1) Byłam na koncercie Bednarka, artysta zaśpiewał z energią i widać było, ze dał... renata Wielki syf jak zwykle (1) Zatoka Sztuki = przerost formy nad treścią jak zwykle ! Koncert K. Bednarka.... puma Zenada (1) Bez jaj.....start koncertu Dawida Podsiadlo reklamowany na godzine 19....a... Tomek Zatoka Sztuki, ale NIE kulinarnej (2) Zły był już sam początek wizyty w Zatoce Sztuki. Mieliśmy rezerwację, o... aaa666 Żenująco niski poziom obsługi i drinków (2) To kolejne miejsce w stylu - nieważne czy Ci się spodoba, nieważne z jakim... inol Sztywna pani (2) Przy wejściu sztywna pani. Odstraszacz , robi łaskę że jest. Menu się zepsuło. kuka GDZIE ON PRACUJE (2) Byłam w czerwcu na posiłku z koleżanką i jedliśmy zupę rybną –... Maria UWAGA!!!!!! Matki z dziećmi są wręcz nie proszonymi gośćmi UWAGA!!!!! (5) Wybrałam się wraz ze znajoma i dziećmi a dokładnie maluszki były jeszcze w... Matka Przemek dzieciom-Serca Gwiazd (1) Byłam pierwszy raz w ramach akcji pomocy dzieciom. Super. że właściciel... baa Tragedia (1) Przereklamowane miejsce! Stoliki brudne, sól rozsypana na całym stole, pani,... Nie-z-warszawy