SETERY szukam hododowcow z trojmiasta (4) Witam poszukuje hodowcow seterow , nie musza to byc psy z rodowodem ...... Marcin Pomocy mrówki!! (13) Szukam sprawdzonego sposobu na mrówki jakie środki działają. Chodzi mi o... Mrówa;) mała czarna kotka Kolejowa/Zacisze (1) Przybłąkała się mała czarna kotka.Wygląda na zadbaną. Może ktoś jej szuka? Asia
Zasr*ne brudasy (70) Ludzie ogarnijcie się od kilku dni chodzę uliczkami naszego osiedla... obrzydzona tani weterynarz z gdańska (4) szukam dla kota znajdy....nie chce wydawac fortuny a chce pomóc proszę o... Anna Zbiórka dla zwierzaczków z Ciapkowa - ktoś chętny żeby się przyłączyć? (6) Dziewczyny z góry przepraszam, że wątek o takiej tematyce zaczynam tu, więc... aleksandra29 Czarny zaginiony pudel z niebieska obróżką (1) Witam, Dzisiaj na osiedlu pewna pani szukała swojego pieska, czarnego... Karola Weterynarz na Gostyńskiej - proszę o opinie. (2) Witam ktoś może się podzielić opinią na temat przychodni animal garden na... piotrek223 O rybce paletce z odzysku czyli jak jej pomóc. (2) Mamy rybkę z grupy zwierząt porzucanych w związku z wakacyjnymi wyjazdami.... Sajwer hodowla kanarków - gdzie? (1) Czy ktoś wie gdzie jest jakaś dobra hodowla kanarków albo dobry sklep... 1157 znaleziono psa (1) znaleziono psa,suczka spaniel brazowa w Nowym Porcie i oddano do schroniska... ******** kotek na stacji LOTOS (1) Witam,przejeżdżałam przez Cedry Małe i zatrzymałam się na stacji paliw LOTOS.... kasia791220 Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!! (211) ...dla malego kotka. Prosze tylko o przetestowane opinie i porady.... putrajaya Dzik jest dziki.... (7) No właśnie... i nie powinien być narażony na tak bliski kontakt z... Anna Dobry i przystępny cenowo weterynarz dla Kotki? SOPOT/GDAŃSK (6) Witam serdecznie,potrzebuję pomocy z dziedziny weterynarii. Kotka 6 letnia,... AdoKaII Ludzie to jednak potwory (88) Jakim trzeba być h........em aby zostawić na pastwę losu w kartonie w lesie... Joas polećcie dobrego weterynarza! (25) witam, chcę zmienić weta, bo mimo że moja obecna jest dość tania, to nie... emilia weterynarz na gostyńskiej - proszę o opinie (7) Witam odwiedzał ktoś weterynarza na gostyńskiej? godny polecenia? sssssss Najlepszy weterynarz w Gdyni. (22) Czy mozecie polecic jakiegos dobrego weterynarza w Gdyni? Aga D Weterynarz (2) Orientuje się ktoś czy na Matarni jest jakiś gabinet weterynaryjny, czy... puma