Open'er Festival 2020 Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo Kosakowo Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Open'er Festival 2020 Opinie (41)

Kolejna edycja Opener Festival odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 Port Lotniczy Gdynia - Kosakowo. Ceny biletów już od 299 zł!

Zachowaj swój bilet na Open'er Festival powered by Orange!


Nowe daty festiwalu: 30 czerwca - 3 lipca 2021

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, z wielką przykrością informujemy, że Open'er odbędzie się w nowym terminie.

Trudno nam sobie wyobrazić lato bez Open'era. Ten rok będzie trudny, ale już wybiegamy myślami i marzeniami w przyszłość. Dobra wiadomość jest taka, że tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku, uzupełniony o sporo nowych elementów.

Będziemy z Wami w nieustannym kontakcie, mamy sporo nowych pomysłów i zaczynamy wspólne przygotowania do spektakularnej edycji 2021!

TWÓJ BILET NA OPEN'ER 2020 ZACHOWA WAŻNOŚĆ!
Zachowując swój bilet na Open'er 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie.

W ten sposób wspierasz również artystów i cały świat muzyczny w czasach pandemii.

Sprzedaż biletów na Open'er 2021 rozpocznie się 1 lipca br. od puli Regular Tickets w cenie 649 zł (karnet 4 - dniowy) 459 zł (karnet weekendowy) oraz 315 zł (bilet jednodniowy).

Na Open'er 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Fan Tix oraz Early Bird Tickets. Start sprzedaży rozpocznie się z poziomu Regular Tickets.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, nic straconego!

MOŻESZ TEŻ ZAMIENIĆ SWÓJ BILET NA VOUCHER
I ZYSKAĆ DODATKOWE KORZYŚCI!
Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, festiwale i widowiska organizowane przez Alter Art.

Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez nas w 2021 roku.

Z uwagi na wyjątkową sytuację epidemiologiczną prosimy o cierpliwość - wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilety za pośrednictwem serwisów internetowych altersklep.pl oraz ebilet.pl.

Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu.


festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Wśród ogłoszonych artystów do tej pory znaleźli się:

Thom Yorke Tomorrow's Modern Boxes - Legenda muzyki alternatywnej przybywa do Polski ze swoim solowym projektem! Światowa trasa doskonale przyjętego albumu "Anima" zawita w Gdyni 1 lipca!

Taylor Swift na Open'erze! Absolutna ikona ostatniej dekady i jedna z najbardziej wpływowych współczesnych artystek na świecie wystąpi w Gdyni! Pierwsza headlinerka festiwalu pojawi się na Orange Main Stage w piątek, 3 lipca!


The Cure będzie headlinerem Open'era 2020! Absolutna muzyczna legenda wystąpi na Orange Main Stage w sobotę, 4 lipca. Z wielką dumą i radością ogłaszamy koncert kultowego zespołu, tym bardziej, że będzie to ich jedyny występ na europejskich festiwalach w tym roku!

BANKS! W ubiegłym roku otrzymaliśmy świetny album "III". Teraz jedna z najbardziej zjawiskowych artystek alternatywnego popu ostatnich lat wystąpi na Open'erze. Do zobaczenia 4 lipca.

Kendrick Lamar Najbardziej wpływowa postać w świecie hip-hopu, zdobywca niezliczonej liczby nagród i wyróżnień zanajlepszą i najlepiej ocenianą płytę roku (2012, 2015, 2017), muzyczny i kulturowy fenomen - kolejnym headlinerem Open'era! Gdynia 1 lipca 2020, Orange Main Stage!

ASAP Rocky - ASAP Rocky zamknie drugi dzień Open'era na Orange Main Stage, a my zrobimy hałas! Do zobaczenia w Gdyni 2 lipca.

FKA twigs! Po tegorocznym, zbierającym doskonałe recenzje albumie "Magdalene" pora na koncert na Open'erze 2020. Jedna z najbarwniejszych artystek tej dekady wystąpi w Gdyni 4 lipca.

Martin Garrix od kilku lat absolutny top najlepszych DJ-ów na świecie pierwszy raz w Gdyni! Jeden z najbardziej utytułowanych producentów zamknie tanecznie piątkowy wieczór na Orange Main Stage 3 lipca!

The Killers - Jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych XXI wieku dołącza do składu 4 lipca na Orange Main Stage!

Foals - dwie części albumu "Everything Not Saved Will Be Lost" to tegoroczny projekt grupy, który zebrał świetne recenzje i dał im pierwsze w karierze miejsce na szczycie sprzedaży w UK. Do zobaczenia na Orange Main Stage w Gdyni!

The Chemical Brothers! Niedawno odebrali 2 nagrody Grammy, m.in. w kategorii Best Dance/Electronic Album za "No Geography". Teraz dołączają do line-upu Open'era 2020. To będzie fenomenalne zamknięcie Orange Main Stage ostatniego dnia festiwalu.

Big Thief dołącza do Open'era 2020! Rockowe objawienie ostatnich lat i dwa tegoroczne albumy na 3 i 13 miejscu najlepszych płyt według Pitchforka! Zespół wystąpi w Gdyni 2 lipca na Alter Stage.

Michael Kiwanuka na Open'erze 2020! Uwielbiamy i czekamy na jednego z najciekawszych brytyjskich artystów ostatnich lat! W ubiegłym miesiącu kolejny fenomenalny album, a pod sceną widzimy się 3 lipca w Gdyni!Yungblud dołącza do line-upu! Muzyczny fenomen z UK i finalista zestawienia BBC Sound Of 2020 wystąpi na Open'erze 3 lipca

Angel Olsen kolejną artystką Open'era 2020! "All Mirrors" znalazł się w pierwszej 5 najlepszych albumów ubiegłego roku według Pitchforka. Czołowa postać światowej alternatywy wystąpi w Gdyni! 1 lipca

RÜFÜS DU SOL dołączają do line-upu Open'era! Formacja zagra pierwszy raz w Polsce i zamknie Tent Stage 1 lipca. Będzie klimat!

Playboi Carti - rapert z Atlanty po świetnie przyjętym "Die Lit" i w oczekiwaniu na najnowszy album wystąpi 2 lipca w Gdyni!

FLOHIO, Inhaler i SEA GIRLS dołączają do programu Open'era! Kto już zna - świetnie, kto jeszcze nie - sprawdźcie!

Seasick Steve! legendarny amerykański muzyk, który ze swoją niespożytą, rockowo-bluesowo energią, jest dla wielu fanów postacią wręcz kultową. Cieszymy się, że w końcu wystąpi w Gdyni. 4 lipca, Tent Stage.

Charli XCX - po bardzo dobrym ubiegłorocznym albumie "Charli" czas na koncert w Gdyni! Jedna z najbardziej oryginalnych artystek alternatywnego popu ostatnich lat wystąpi na Orange Main Stage 1 lipca!

Clairo! Nowe światowe talenty! Kilkanaście dni temu odebrała w pełni zasłużoną nagrodę w kategorii Best New Act In the World podczas NME Awards. A już 2 lipca ta niezwykle obiecująca artystka wystąpi na Open'erze!

Jehnny Beth - 8 maja fani charyzmatycznej liderki zespołu Savages doczekają się jej solowego albumu "To Love Is To Live". A my już teraz witamy w line-upie! Widzimy się 1 lipca na Alter Stage

Anderson .Paak & The Free Nationals - zdobywca 3 nagród Grammy i jedna z najciekawszych postaci współczesnego r'n'b, hip-hopu, soul i funk wystąpi po raz pierwszy na Open'erze! 1 lipca, Orange Main Stage, Gdynia! Czekamy bardzo!Więcej informacji wkrótce.
https://opener.pl/


Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    299-759 zł
  • Bilet ulgowy
    149-379 zł
EARLY BIRD TICKETS
Sprzedaż od 10.09* do 16.12.2019 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Karnet 4-dniowy – 539 zł
Karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 639 zł
Karnet weekendowy (piątek i sobota) – 419 zł
Karnet weekendowy (piątek i sobota) + Pole namiotowe – 489 zł
Bilet jednodniowy na Open'er Festival – 299 zł
Sprzedaż jest limitowana do 4 biletów na jednego kupującego.

Regular Tickets - sprzedaż najpóźniej od 17.12.2019 do 8.06.2020 lub do wyczerpania puli biletów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Możliwość wcześniejszego startu sprzedaży Regular Tickets w wypadku wyprzedania puli Early Bird Tickets.

karnet 4 dni: normalny 619 zł / ulgowy 309 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe: normalny 719 zł / ulgowy 359 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota): normalny 439 zł / ulgowy 219 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe: normalny 509 zł / ulgowy254 zł
bilet jednodniowy ***: normalny 299 zł / ulgowy 149 zł

** bilety dla dzieci od 3 do 12 roku życia - 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.
*** możliwość wcześniejszego rozpoczęcia sprzedaży biletów jednodniowych

---

Final Call Tickets - sprzedaż od 9.06.2020, o ile będą jeszcze dostępne po zamknięciu sprzedaży Regular Tickets, do wyczerpania puli biletów.

karnet 4 dni: normalny 659 zł / ulgowy 329 zł
karnet 4 dni + pole namiotowe: normalny 759 zł / ulgowy 379 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota): normalny 459 zł / ulgowy 229 zł
karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe: normalny 529 zł / ulgowy 264 zł
bilet jednodniowy: normalny 299 zł / ulgowy 149 zł

** bilety dla dzieci od 3 do 12 roku życia - 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Czytaj także