Lukasz - ocena (1) Wszystko Oki Internet bardzo szybki Lukasz Piotr - ocena (1) Świat i technologia gna do przodu tak samo jak konkurencja która to jest w... Piotr Piotr - ocena (1) Spoko dostawca. Czasem nie ma internetu, ale jak już jest to dobry Piotr
Dariusz - opinia (1) Od 3 tygodni próbuje się dodzwonić do in biura obsługi klienta celem poznania... Dariusz umowa kserokopia (3) widze ze ktos odpowiada wiec mam 2 pytania: 1) czy biallnet w dalszym ciagu... wojtek Internet Pręgowo, Lisewiec i okolice (2) Miało być szybko - termin instalacji, szybko - prędkość internetu a jest ZERO... Paweł71 internet (3) korzystam z ich usług już kilka lat ,ponieważ na chełmie nie ma innej... shangal4 Internet (2) W BN jestem od przeszło dwóch lat. Internet 100 Mbps , awarie i to... Andrzej masakra (2) Bardzo żałuję, ze skusila mnie ta niska cena. Najpierw przedluzanie ile sie... Magda internet & tv w biall necie (2) korzystam od paru lat, czasem zdarzy sie jakas drobna komplikacja ale ogolnie... JK Pozytywnie (2) Z usług BN korzystam od kilku miesięcy. Osiedle, na którym zakupiłem... Patryk lipa (2) dział obsługi klienta to dramat jakiś r nieucziwy dostawca (3) przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Jest bardzo nieuczciwa, nie dostarcza... Chełmianka Z taka firma, to my do standardu europy sie nie zblizamy. (2) Cenowo i zakresowo jak najbardziej ok, ale jezeli juz chodzi o jakosc... skolf NIE polecam ! (1) Słabe opinie są jak najbardziej potwierdzone. BOK na Morenie to jakaś... makrus80 .... (1) Nie można odnaleźć hosta „SMPT”. Zweryfikuj poprawność... psikuta... Nieporozumienie (1) Jestem osobą w sile wieku, korzystałam w życiu z usług wielu firm... Alina Lasota zenada i tyle (2) kontakt z BOK beznadziejny. Marketing dziala tylko tutaj - wymysla sam sobie... Karol Obsługa masakryczna (4) Może i oferta jest ok, ale jej realizacja pozostawia bardzo wiele do... Ania Tragedia - nie polecam! (4) Jeżeli ktoś się zastanawia nad wybore Biall Netu to stanowczo odradzam.... urzytkownik