Jack - opinia (1) pizzeria lub restauracja, bo sam nie wiem. Menu barowo-bistorowe, tak samo... Jack Miejscowy - opinia (1) Długie oczekiwanie (ok 50 minut) o ktorym nie zostaliśmy uprzedzeni (... Miejscowy dios mio - opinia (1) wszystko jest tam byle jakie. niedopracowane. to nie jest jedyna restauracja... dios mio
DeeN - opinia (1) Nigdy się nie zawiodłam na jedzeniu w Pobitych Garach. Świetne MENU pozwala... DeeN Klientka lubiąca gastronomię :) - opinia (1) Za jedzenie dałabym jak najbardziej 4 gwiazdki, smaczna ryba dorsz z frytami... Klientka lubiąca gastronomię :) Calaviolina - opinia (1) Niestety już tu nie wrócę, zamówiliśmy 2 burgery z sosem bbq, niestety... Calaviolina Wrażenia słabe, raczej nie wrócę... (1) … jedzenie mdłe, długo się na nie czeka, głośno, śmierdzi rybą smażoną w... Gość Nie Polecam ! (1) schabowy surowy dramat ! Na to wszystko noe miła obsługa - stały klient... Klientka bardzo słabo (1) Na wstępie zaznaczę, że często odwiedzam Pobite w Garnizonie i zawsze... u Zawsze takie same (1) Wracam bo wiem ze trzymaja poziom..nowa piers wymiata..a ciacho zadowala w... Tomasina Dobre i urozmaicone jedzonko (1) Zawsze coś nowego i dobrego. Wege potrawy bardzo dobre. Polecam Nadia Blehhh (1) Jedzenie wstrętne, pięć razy podgrzane!! Cena w stosunku do jakości.. Dramat! Izabela Odradzam, nie polecam (1) Zamówiliśmy 3 dania i wszystkie rozczarowały. Schabowy przesolony i... Ewelina Rozczarowanie - nie polecam (1) Cztery podejścia i wszystkie wypadły słabo. Po pierwszej wizycie tłumaczyłam... Joanna Fatalna obsługa (1) Mam ogromne zastrzeżenia co do pań kelnerek - zero uśmiechu, na wszelkie... życzliwa Nic specjalnego (1) Jedliśmy tu obiad. Nazwa nie była mi obca, bo moja znajoma bardzo się tym... Bożena Smacznie! (1) Zacznę od rzeczy mniej przyjemnych - z lekka zaniedbana łazienka, miejsce... Magda Najlepsze bistro (1) To moja kolejna opinia na temat PG, widzę kilka negatywnych opinii z... OLIWier Adekwatna nazwa... (1) Wchodzimy ze znajomymi - 6 osób. Dwa większe stoliki przy wejściu z... Vevioor Tyle soli, że głowa boli (1) Tak przesolonych potraw juz dawno nie jadlam. Ryba, ktora zamowilam dla... Magda