BUNKIER

Kluby, dyskoteki Puby Galerie

Gdańsk, Olejarna 3

Dzięki (1) Odwiedziłem Bunkier pierwszy raz i jestem pod wrażeniem wystroju i klimatu... WojtekIDV Świetny wystrój, ale muzyka psuje wszystko (5) Do takiego wnętrza pasowałyby mi cięższe, bardziej "mroczne" klimaty - jakiś... Zosia muzyka tragiczna, dudni, nie da się nawet wysiedzeć, a co dopiero tanczyć! (1) Ten klub widać, że zrobiony z głową, ktoś miał dobry pomysł - ale kończy się... małgośka
Fatalna muzyka! (2) Klub naprawdę zrobiony z pomysłem - super wystrój, dobrze zaplanowana... Dominika Bardzo fajne miejsce! (1) Polecam Bunkier wszystkim, dwa parkiety z różnorodną muzyką, baaardzo... Paulina WYjątkowe na skale EUropejską! (2) Jestem bywalcem wielu lokali w całej europie, ale ten przybytek zwalił mnie... Robert Miejsce godne odwiedzin (1) Niesamowity wystrój, każdy element starannie dopieszczony, żadnej fuszerki... dgd -.- (1) Wszystko było by fantastycznie, poza DJ, który dziwnie interpretuje muzykę... rox Jest naprawde fajnie (1) Wiadomo ze nie ma idealnego klubu, tak samo jest w bunkrze. Przydalo by się... Krzysiek Wszystko dobrze... ale (1) Wiele się tu pisze o muzyce która zdecydowanie mogłaby być lepsza. Podpisuję... D. Nie róbcie drugiego Parlamentu! (2) Pod względem wystroju, Bunkier według mnie jest pierwszym i jedynym klubem w... Wiciu Super klimatyczne miejsce ale... (1) Wszystko by było super ale BEZ KLIMATYZACJI klub długo nie pociągnie!!!... Joanna83 spoko (1) Fajny klimat, swietna obsluga. Cos nowego w Gdansku. aniaa Polecam (1) Niedawno byłem pierwszy raz i moje wrażenia są bardzo dobre,w końcu znalazłem... meister Polecam (1) Byłam ze znajomymi. Klub robi wrażenie, galeria na piętrze - super pomysł.... xxxl-75 Ok ze sporym ale (2) Wystrój i klimat bez zarzutu, za to DJe (w sobotę 29.06.) koszmarni.... Aga Wielka szkoda (1) Razem ze znajomymi mieliśmy nadzieję, że wreszcie pojawiło się w Gdańsku... Patrycja Tak sobie (1) Bunkier odwiedziłem 10.08. Klub dopracowany w szczegółach. I to jedyny plus... Paweł Obiektywna ocena (1) Wybrałem się do tego klubu ze znajomymi gdyż byliśmy zaciekawieni nowym... Bartek Porażka (1) Brak klimatyzacji w 5 poziomowym klubie dyskwalifikuje go totalnie. Wystrój... madzia