licze na WAS (4) Poszukuje adresow sklepow z ciekawymi sukienkami wieczorowymi/ na studniowke... martka salon kosmetyczny poszukiwany (1) Cześć, szukam salonu kosmetycznego w Gdańsku (najlepiej Śródmieście), w... kasia100 Wloski (2) Mam pytanie gdzie najlepiej zapisac sie na nauke jezyka wloskiego?? ella
Co czuje facet jeśli odbiera mu się władzę rodzicielską (4) Nie rozumiem - i może ktoś mi z PanóW powie- co może czuć mężczyzna jeśli po... Zainteresowana Miało być 23 Volt (1) Szanowni panowie energetycy. Od 1 I 2004r. miało być w naszych polskich... Samon FLASH MOB (2) troche sie teraz namieszalo z mobami.. kazdy cos chce organizowac i wychodza... anonim gdzie moge kupic? (1) Czy ktoś może wie gdzie mogę kupić pierwsze wydanie elementarza kaszubskiego. Astera niezapomniany sylwester 2003/4 (1) Witam Miałem niewątpliwą przyjemność obchodzić sylwestra na rynku w Gdańsku.... turysta Poprawcie kamery ;) (1) z Neptuna i Pobrzeza :) Pozdrawiam Chris szukam dobrego fryzjera/kki (3) ...ja tez szukam jakiegos dobrego fachowca od fryzur i fryzurek jesli... zrozpaczona Kto da pracę staremu facetowi? (1) Szukam pracy niestety bezskutecznie. Bardzo mnie to dołuje, że muszę być na... Ricardo MORSY! (1) Kto wie o której godzinie morsy będą się kąpały 1-ego stycznia? Miejsce chyba... To ja... Strój na sylwestra! (2) Ludzie pomocy! gdzie w 3mieście jest jakiś fajny lumpeks z ciuchami !... Pati sylwester (11) Sylwester, Sylwester.....ale tez dobre towarzystwo to wazna sprawa....ale... A xxx Sylwester w Gdańsku (1) Temat oklepany... Ale wcale nie wyczerpany! Czy ktoś może mi powiedzieć czy w... Kanarecek Sylwester (3) Poszukuje domku do wynajęcia na sylwestra dla 20 osób w trójmieście... dziecina !!!!SYLEWSTER???!!!! (2) Gdzie iść na sylwestra ???? Słyszał ktoś o jakiejś fajnej domowe??? Mam 25... zdesperowani dostawca internetu_ORŁOWO (2) witam zna ktoś może jakiegoś (nie dominującego :) ) dostawcę internetu w... atc5 duuuza prosba o pomoc w znalezieniu.... (5) Slucajcie, mam do was prosbe i to duzą! moja babcia chce isc do domu... Cinek strona kanalizacji/wodociagow gdansk ? (2) Witam Mam takie pytanko czy jest jakakolwiek strona istytucji... Vilk