Oddam gazety o wnętrzach (6) Witam, mam do oddania cały karton gazet z 2007 roku dot. wykończenia i... effcia nowe mieszkanko (2) Witam Czy ktos wie cokolwiek na temat developera ,,Activa,,.Buduja mieszkania... renata81 Firma Lokum (1) Czy ktoś już miał kontakt z tą Firmą? Ceny strasznie drogie. Majak
podlaczenie kuchni elektrycznej (1) witam potrzebuje elektryka z uprawnieniami i pieczatka do podbicia gwarancji... adwokat podłogi - gdzie duży wybór i przystepne ceny? (1) proszę o namiary na sklepy _m_g Wynajm kawalerki badz pokoju (2) Witam grupowiczow, w niedlugim czasie mam zamiar przeniesc sie do Trojmiasta,... kinjur ekipa budowlana (2) hurra - chyba :) ruszamy z budową (tfu, tfu - odczyniam złe uroki) - czy... Lidka usługi elektryczno alarmowe (1) wykonam usługi elektryczno alarmowe, solidnie 501 70 31 65 kondzio drzwi (2) Jeżeli ktoś jest na etapie kupna drzwi, to spokojnie moge polecić Re-fit we... desperatkaNow do Madziulka (5) ty masz dobry adres w profilu??? anula83 Polbank (6) Witam, Czy ktoś z was ma do czynienia z tym bankiem? Ja dostałem... gorgo hydraulik pilnie potrzebny (2) jak w temacie :) zatem czy ktos może polecić hydraulika,? uczciwego,... Magda.M kursy projektowania i aranżacji wnętrz (6) Niedawno kupiliśmy mieszkanie i nie mamy pojęcia w jaki sposób je urzadzić.... tomaso Informacja (1) Czy ktoś miał problemy z firmą Lokum - która buduje domy? Majak wanny z hydromasazem (5) co myslicie na ten temat? macie moze lub mieliscie? i jakie firmy polecacie... Madziulka Pokrycie dachu przez firmę czy "fucharza"??? (7) Mamy mały dylemat.... Firma gdzie kupujemy pokrycie dachowe, zaoferowała nam... asior płyty ceramiczne (9) Witam, Chciałabym kupić płytę ceramiczną tylko nie mam rozeznania czym one... Perdinka Dekorator wnętrz (2) Witam, chcialabym urzadzić mojej córeczce pokój, a że jest on mały więc musi... ann Szukamy kafelkarza (1) Hej Czy możecie polecić dobrego i niedrogiego kafelkarza?? Mamy do... Sysia2006 Poszukuję PILNIE murarza!!!!!!!!! (2) jak w temacie...... pilne, jak znacie kogoś dajcie znać.... Do zrobienia:... asior