TBS (2) Gdzie trzeba sie udać żeby dowiedziec sie o cos o TBS, tzn. co trzeba zrobic... alex potrzebny fachowiec (1) Pilnie poszukuję osobę, która przeprowadziłaby kapitalny remont mieszkania.... Marek Hilla TBS- jak sie mieszka?? (1) czy waszym zdaniem Tbsy sa oplacalne?? Na czym to dokladnie polega?? jak... demolka
OTBS ul. Przywidzka 506- co sie dzieje? (1) OTBS wstzrymal budowe sprzedanych mieszkan w budynku 506 . Podobno byl juz... bozena ogrzewanie domku (7) witam fachowcow od ogrzewania czy ktos moze mi poradzic jaki piec mam... beacia10 obwodnica północna (1) poszukuje informacji na temat planowanego przebiegu obwodnicy północnej przez... nika nocleg!! (1) Witam, jestem bardzo grzeczna :) i nieupierdliwa i szukam kogoś miłego, kto... jenny szukam montera drzwi (1) tanio,na terenie Gdyni,z darmową wyceną Moyre poszukuję informatyka-dzielenie sieci (1) witam poszukuję osoby, która będzie potrafiła podzielić neta z UPS routerem... nielat.nowy.port osiedle bocianie gniazdo w Redzie (3) witam,kto slyszal cos o deweloperze budujacym to osiedle?chce u nich kupic... martik Budowa domu (2) Mam pytanie czy to mozliwe, zeby firma budowala domy pod klucz za 1000zl/m?... bobbudowniczy gdzie w 3miescie można kupic ławę rozkładaną ? (2) Witam, Jak w temacie - szukałem już po wszystkich większych sklepach... Marcin Zaspa waza do ponczu (1) mszszukam wazy do ponczu czy ktos wie gdzie w trojmiascie mogłabym taka... czarnula25 ceny wody za m2 w spółdzielniach w Gdańsku? (1) Witam W mojej spółdzielni mieszkaniowej niedaw altar2043 Osiedle Nad wodą ARSKOMu (1) Witam, czy ktoś miał już możę przyjemność kupić mieszkanie wybudowane przez... samosion ROLETY (6) może ktoś z Was polecić firmę w której mogłabym zacząć rozglądać się za... BINA odbór mieszkania (2) Czy zna ktoś może niedrogiego inspektora który by pomógł przy odbiorze... gladi " Jak kupić nieruchomość bez wkładu własnego " (1) Strona Szkolenia Strona Główna Pytania proszę kierować na adres :... mkestate Dars - Osiedle Świerkowe (1) Witam, czy ktoś wie coś na temat tego developera? Macie jakieś opinie? florist Nordcoop (2) Czy ktos kupowal mieszkanie od tego dewelopera? jak z terminowoscia i... belinda