szukam posadzkarza sprawdzoneg (3) Szukam kogoś, kto położyłby mi podłogę w kuchni i na balkonie (płytki). Macie... Paulina1202 Ogrodek dzialkowy w Sopocie lub okolice!! (1) Poszukuje informacji ile kosztuje mkw ogrodka dzialkowego w Sopocie w Dolinie... putrajaya Przyjmę gru! (4) jak w temacie! Pozdrawiam apola
Odkupię KUCHENKĘ I LODÓWKOZAMRAŻARKĘ!!! (1) Odkupię używaną kuchenkę i lodówkozamrażarkę! Ważne żeby były sprawne, może... mmm-82 Przyjmę płyty chodnikowe oraz cegły z rozbiórki (10) Jak w temacie. Jeśli macie zbędne płyty chodnikowe oraz cegły - chętnie... AgusiaGda Firma do sprzątnia małego osiedla (2) Czy mozecie polecic firme ktora solidnie bedzie sprzatala male osiedle ( 24... Baki Bitwy Pod Płowcami Gdańsk // Sopot ?? (1) Witam jestem z kalisza latem wybieram sie do Sopotu a moji znajomi mieszkac... mattcardan Szukam majstra co położy płytki na balkonie (7) Cześć, szukam kogoś kto by położył płytki na balkonie (gres) i za ile? Ewela25* Agenta nieruchomości z licencją zatrudnię (2) Pilnie zatrudnie osobę z licencją posrednika w obrocie nieruchomosciami.... DanielS TBS Gdańsk MOTLAWA (2) partycypacje odkupię. poszukuję mieszkania małego( kawalerka, lub 2 pokoje) ja22 transakcyjne ceny mieszkań (3) Mam prośbę do osób które sprzedały lub kupiły w ostatnim czasie (w tym roku)... jaga2 budowa domu z drewna - firma (2) hej, poszukuje sprawdzonej firmy budowlanej, ktora oferuje kompleksowe uslugi... igrazka Wodomierze - remont lazienki (2) Mamy zamiar przeprowadzić remont łazienki. Niestety wodomierze są usytuowane... WiM Instalacja grzewcza (2) Witam. Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się ile kosztowałoby mnie położenie... jack Budowa domu-szukam sprawdzonej firmy! (3) Poszukuję firmy do budowy domu-stan surowy. Prosze o sprawdzone, polecane... wakacje2007 ile tak naprawde kosztuje mieszkanie na Przymorzu? (4) Mam do was pytanie. Ceny mieszkan za 45 m na Przymorzu w bud. 4 pietrowym z... tosia Prosze o odpowiedz (2) Jezeli cos to tez sie interesuje rozaliana DANMAR (2) Czy komuś z Was ta firma budowała dom? www.danmardomy.pl jeśli tak -... AgusiaGda Dekarz/blacharz szukam (1) Witam, szukam dekarza/blacharza,prosze o informacje jeżlei ktoś zna godnego... onasopot elewacja (4) orientujecie sie moze jaki jest koszt samej elewacji domu, bez ocieplenia... Madziulka