zamiana czy jest możliwa?? (3) jw. mieszkam w mieszkaniu komunalnym-w centrum Wrzeszcza, mieszkanko jest do... bociany ceny działek (9) no hej, przy tak wysokich cenach mieszkań - postanowiłam rozpocząć... Lidka rolety bambusowe (2) wiecie moze gdzie mozna takie kupic w gdansku niedrogo,potrzebuje nietypowy... anula83
usługi elektryczne (1) wykonuję usługi elektryczne, solidnie tel. kontaktowy 501-70-31-65 kondzio Gdzie warto ? (9) Zastanawiam sie nad kupiniem mieszkania malego w dobrej cenie. (o ile obecne... Zbyszek B. odbiór mieszkania (5) Czy zna ktoś dobrego fachowca "od odbiorów"? Sama się na tym nie znam i... ani99 kaloryfer (2) Czy ktos może mi polecic firmę lub osobę ktora sprzedaje panelowe kaloryfery... Monic82 Nowe mieszkanie (12) Planuję kupić mieszkanie. Czy polecacie jakiegos dobrego dewelopera? Nie... PC Pozwolenie na budowę (3) Czy ktoś wie jak za to się zabrać? Adam80 budownictwo szkieletowe (1) Witam, czy macie może sprawdzoną firmę ktora specjalizuje się w budownictwie... Monic82 umowa kupna mieszkania!!!!!!!! (9) !mam do Was pytanko!bo właśnie podpisaliśmy z biurem nieruchomości umowę... anecia310