Przemek - opinia (1) UWAGA ! Ostrzeżenie !! Impertynencki typ przyjechał na wezwanie w niedzielę,... Przemek TheEND - opinia (1) Nie polecam, ogrom negatywnych opinii na temat tego lekarza przemawia sam za... TheEND rw - opinia (1) Pan bardzo bezczelny i obcesowy. Wizyta miała odbyć się w ramach pakietu w... rw
Wizyta 25.01.2019 enelmed (1) Witam, Jesteśmy tolerancyjni i cierpliwi, ale co ten doktor robi i jak się... Paweł Polecam (1) Wezwałam Pana Doktora do mojego dwuletniego synka który od trzech dni męczył... Katarzyna Masakra!!! Z dala od tego "lekarza"!!! (1) Na początek: przy zamykaniu drzwi do gabinetu przez przeciąg na korytarzu... Ola Raz skorzystaliśmy Ale więcej już nie (1) Wizyta w weekend, po 4 godz lekarz w domu. Po przedstawionych objawach które... Mama Polecam wizyty domowe tego pediatry. (1) Korzystaliśmy z usług Pani doktor, kiedy nasza córeczka miał rotawirusa.... Władek skierowanie (2) Do lekarza zgłosiłam się z podejrzeniem nieprawidłowości w układzie... Aleksandra Wizyta w medicoverze (1) Widzę, że wiele komentarzy pokrywa się z tym co sam chciałem opisać. Jak żyję... Michał nie polecam! (1) Dr Szubka dla mnie nie jest lekarzem pierwszego kontaktu, ponieważ całkowicie... Piotr Bardzo kompetentny ,rzeczowy lelarz (1) /Przyjechał o umówionej godzinie ,zbadał mnie i przepisał leki, które brałam... Luiza z Pohulanki Nie polecam (1) Skorzystaliśmy z wizyty domowej Pana Doktora. Pozytywnie oceniamy szybkość i... Matka Nieprzyjemny lekarz (1) Jego (chyba standardowy) pakiet leków na problemy nosowo-gardłowe to ibuprom... y4m Kategorycznie nie polecam !! (1) Odbyłem wizytę w Medicover, przyjął mnie Dr. Adam Szubka. Przyszedłem z... Krzysztof Nie polecam, odradzam, przestrzegam (1) Przepisal dziecku tonę leków z antybiotykiem na czele. Stan dziecka po jego... Bardzo niezadowolona pacjentka perfect (1) Czas oczekiwania: 1,5 godziny Przystępność cen: Nawet nieźle Obsługa, jakość... Grzegorz Nie polecam (1) Lekarz bardzo nie przyjemny nastawiony na to ze pacjent przychodzi z nic nie... Maciej Najdziwniejsza wizyta (1) Dwa razy byłem u doktora z bólem gardła. Wpierw twierdził że nie ma powodów... Mat nie dla tego lekarza (3) skoro musi sam sobie nabijac opinie. Panie doktorze wyswietla sie IP... ja