Działania prewencyjne w zakładzie pracy. (6) Witam. Chciałbym zasięgnąć od Was informacji jakie działania zostały w Waszym... Łukasz płyn do dezynfekci (2) Czy płyny przeciw trądzikowe można stosować do odkażania rąk np. afronis MM Statystyki z Korai Płd i Włoch (3) https://www.statista.com/chart/21134/age-distribution-coronavirus-italy-south... d*pasica
Jak zorganizować czas dzieciom? (5) Pracuję w domu (naprawdę pracuję), mam małego synka, który tylko chce się... KaTi Wyzwanie: kończymy kosmetyki, które mamy w domu (6) Staram się nie zmarnować czasu spędzonego w domu i przy okazji wydawać mniej... Alicja Wychodzicie z psami na spacer jak zwykle? (20) Ja wychodzę jak zawsze, czyli minimum 3 razy dziennie, ale moi znajomi... Olka Pomysły na posiłki, które można przygotować w domu (8) Dzień dobry, Wielu z nas siedzi w domu, więc może wymienimy się pomysłami na... klg Szach-mat antyszczepionkowcy! (14) Zastanawiam się, czy lobby antyszczepionkowe dobrowolnie zrezygnuje ze... Janek korona wirus (2) Jak to jest!!!???Granice zamkniete a promy do Ystad i nie tylko kursują i... Romano koronawirus - teorie spiskowe?!? (10) dziś w pracy usłyszałem ciekawą teorię na temat korona, a mianowicie iż jest... ciekawski siedzimy w domu czy wychodzimy do lasu? (2) w jakich miejscach zbierają się ludzie żeby ich unikać? Zygmunt Jajo Ograniczenia w komunikacji miejskiej (5) W jakim celu ograniczono częstotliwość kursowania komunikacji miejskiej do... HP Wuhan (1) Pusciej na ulicach w Wuhan niz u mnie na osiedlu. Gdzie te 12 mln ludzi?... UPS Nie wszyscy wspierają narodową kwarantannę (13) Szkoda, że niektóre lokalne duże przedsiębiorstwa mimo możliwości nie... mania Jak to jest, że JEDNA osoba zaraża tysiące a gdy jest np 40.000 chorych to wirus Hamuje ?! (10) Nie jest to dziwne? Przyleci jedna osoba i zarazi kilka-naście-dziesiąt... eZamiana Mam wielką prośbę do wszystkich #maski (32) Gorąco apeluje, jeśli widzicie na mieście kogoś w maseczce, nie wpatrujcie... Ralph Zatrzymam wirusa w nosie (10) Natura wyposażyła człowieka w system zabezpieczań a my je świadomie... marbo Rusz pupę i idź na spacer - korona ci nie spadnie i wirus cie nie dopadnie (46) Lepiej przeznaczyć czas wolny na spacer nisz siedzieć na pupie i ślęczeć w... Zdrowe ciało koronawirus a lidl (12) WITAM ktoś wie czy bedzie jakiś towar w lidlu jutro? Koronawirus i immunitet (2) Niesłusznie przypisują media nieodpowiedzialność panu marszałkowi w związku z... łowca absurdów