Restauracja Ritz

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 6

AJ - ocena (1) Bardzo polecam restaurację Pani Basi. Po raz kolejny byliśmy na kolacji i... AJ Bożena - opinia (1) Najwyższa jakość,super obsługa,wyśmienity smak potraw,miła atmosfera.️ Bożena Bc - opinia (2) Srednio, raczej popularne na fali programu. Bardzo negatywnie odbiwrqm... Bc
wojtek - opinia (1) Mega super miejsce, romantyczna kolacja gwarantowana, dania przecudowne! wojtek magda - opinia (1) To wyjątkowe miejsce. Zarówno jakość serwowanych potraw jak i ich... magda Rodzinnie (2) Będąc na spacerze rodzinnym(grupa 7+1)natrafiliśmy na wspomnianą... marcin Po wizycie 23.08.2017 - polecam! (1) Po pierwsze odniosę się do często pojawiających się zarzutów: - wysokie ceny... . Kuchnia dobra, ale niesmak pozostał.... (3) Dobry standard, ale dosyć dziwne, że nie dają paragonów fiskalnych, zamiast... Andrzj Bardzo smacznie (1) Wybraliśmy się dzisiaj do tej restauracji - wystrój nowoczesny i przyjazny,... Piotr Nieziemsko pysznie (2) Jadłem krem z batatów, okonia oraz lody z kaszy gryczanej i cykorię (te lody... Marcin NIE POLECAM (2) Byłem na obiedzie z małżonką. Powiem krótko : Ceny ABSTRAKCJA, ilość jedzenia... Degustator Gdański Polecam ciągły wyścig i starania (2) Potrawy rewelacja, chociaż każdy znajdzie dziurę w całym. Cudownie, że... realistka Najlepsza kuchnia autorska w Trójmieście (2) Przepyszne dania, podane ze smakiem i pasją! polecam na eleganckie kolacje, a... Miły Gość:) Po prostu polecam- idealna wizyta, pełnia satysfakcji. (2) Tak , wystrój jest nowoczesny, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, jest... Jakub Moja druga wizyta w tej restauracji (2) Byłam z moją mamą (89 lat) oraz sąsiadką biedną emerytką. Wszystkie trzy... Jadwiga Kowalczyk niestety duży zawód (2) Nie ukrywam, że miałam duże oczekiwania w stosunku do tej wizyty, ale i ceny... Iwona nie polecam, w okolicy jest wiele lepszych lokali (5) Pierwszy raz spotkałem się z taką rozbieżnością jeśli chodzi o to co było w... Gdańszczanin Naprawde polecam - kucharz (2) Moja kolacja skladala sie z 3 dan (zakaska - buraki z kozim serem , danie... Pawel Najlepsza restauracja w Trojmiescie (1) Prawie trzy tygodnie temu jadłam fantastyczny obiad u Basi Ritz . Każdy... Alicja Mueller jakość przede wszystkim (1) Zmiana warty, "Pod Łososiem" czas zamknąć. Gratuluję! wojtek