Restauracja Ritz

Restauracje

Gdańsk, Szafarnia 6

Rodzinnie (2) Będąc na spacerze rodzinnym(grupa 7+1)natrafiliśmy na wspomnianą... marcin Po wizycie 23.08.2017 - polecam! (1) Po pierwsze odniosę się do często pojawiających się zarzutów: - wysokie ceny... . Kuchnia dobra, ale niesmak pozostał.... (3) Dobry standard, ale dosyć dziwne, że nie dają paragonów fiskalnych, zamiast... Andrzj
Bardzo smacznie (1) Wybraliśmy się dzisiaj do tej restauracji - wystrój nowoczesny i przyjazny,... Piotr Nieziemsko pysznie (2) Jadłem krem z batatów, okonia oraz lody z kaszy gryczanej i cykorię (te lody... Marcin NIE POLECAM (2) Byłem na obiedzie z małżonką. Powiem krótko : Ceny ABSTRAKCJA, ilość jedzenia... Degustator Gdański Polecam ciągły wyścig i starania (2) Potrawy rewelacja, chociaż każdy znajdzie dziurę w całym. Cudownie, że... realistka Najlepsza kuchnia autorska w Trójmieście (2) Przepyszne dania, podane ze smakiem i pasją! polecam na eleganckie kolacje, a... Miły Gość:) Po prostu polecam- idealna wizyta, pełnia satysfakcji. (2) Tak , wystrój jest nowoczesny, ale kompletnie mi to nie przeszkadza, jest... Jakub Moja druga wizyta w tej restauracji (2) Byłam z moją mamą (89 lat) oraz sąsiadką biedną emerytką. Wszystkie trzy... Jadwiga Kowalczyk niestety duży zawód (2) Nie ukrywam, że miałam duże oczekiwania w stosunku do tej wizyty, ale i ceny... Iwona nie polecam, w okolicy jest wiele lepszych lokali (5) Pierwszy raz spotkałem się z taką rozbieżnością jeśli chodzi o to co było w... Gdańszczanin Naprawde polecam - kucharz (2) Moja kolacja skladala sie z 3 dan (zakaska - buraki z kozim serem , danie... Pawel Najlepsza restauracja w Trojmiescie (1) Prawie trzy tygodnie temu jadłam fantastyczny obiad u Basi Ritz . Każdy... Alicja Mueller jakość przede wszystkim (1) Zmiana warty, "Pod Łososiem" czas zamknąć. Gratuluję! wojtek Wspaniała restauracja ! Gorąco polecamy (3) Mieliśmy przyjemność po raz pierwszy skosztować dań przyrządzanych przez... Asiaaaaaa Bardzo dobre jedzenie. Niestety bardzo drogie. (1) Jakość dań jest na 6. Ceny mało przystępne. Byłam też rozczarowana faktem, iż... A Przepyszne polędwiczki i garniawka :) (2) Zaszedłem do restauracji z przyjaciółką bo już długo myslałem o odwiedzeniu... Pavik kosmiczne ceny (1) Ceny potraw są zupełnie nieadekwatne do cen produktów, których potrzeba na... inga Przepysznie, przemiło, rewelacyjnie!! :-) (2) Była to moje pierwsza wizyta, ale już wiem, że nie ostatnia! Kolacja... Marta