Promyk

Schroniska dla zwierząt

Gdańsk, Przyrodników 14

Ania - opinia (2) Jak mozna opisać wrazenia w schronisku promyk ??? GDYŻ w Nowy Rok... Ania R8 - opinia (1) Ja mam suczke ale jestem zadowolony bardzo R8 Siwy - opinia (1) To co widziałem jestem pod poteznym wrażeniem. Mało jakie zwierzę ma taką... Siwy
Karolina. - opinia (2) Okropne warunki! Biedne psy zaniedbane, zmarzniete, biegają po betonie!!!... Karolina. Fenix (2) Ogólna ocena schroniska ,czyli czystości warunki dla psów Oki Ale... Fenix Grzegorz Hassa - opinia (1) Początek był,, smutny,, ale zakończenie,, wymazone!!! Dziękuję kierownikowi... Grzegorz Hassa Schronisko Promyk-OSTRZEŻENIE!!! (1) Przywożę ok. 1,5 mies. kotka,porzuconego przez matkę w godzinach dyżuru... Nijaki "Promyk"? Tak trzymać! (1) Wielokrotnie i o różnych porach odwiedzałem upatrzonego psiaka, zanim stał... zetes Schronisko Promyk, złe traktowanie potencjalnych adoptujących (2) Wchodząc do schroniska nikt się nie przedstawia . Kierownik pan Świniarski... adoptujący Dwa kociaki (1) Zaadoptowałam dwie małe kotki. Są piękne, mądre i nauczyły się żyć z... nominat Nie chcieli budy dla psa (2) Dziś po rozmowie z panią w schronisku zawiozlam dużą ocieplana solidną budę... matka Do wolontariuszy!!!!!!!!!!!!! (20) Chodzicie z psami na spacery ok ale duzyyyyyyyyyyy minus i... gość Pozytywnie zaskoczona (2) Swietnie powadzona strona internetowa, dzieki szczerym opisom wszystkich psow... abc dramat (1) Byłam z rodziną w schronisku Promyk, obsługa nie kompetentna. Nikt się nie... Arbuzik Najlepsze (1) Miałam przyjemność zaadoptować psa z "Promyka". Ludzie którzy tam pracują... Monika " Promyk " jest OK ! (4) Schronisko zadbane. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Każdy pracownik z... Jolanta Koszmar.. (8) Jakiś czas temu zawiozłam to w/w schroniska młodego kotka, którego uratowałam... Aphte Jeden wielki bałagan (4) Niedawno odwiedziłem schronisko Promyk. Chciałem zobaczyć psa, którego... Michał Co się dzieje na wybiegach?! (2) Słyszałam bardzo różne opinie o "Promyku" - w większości niestety niezbyt... Jolka CEZAROWA MILANOWA Z PROMYKA (4) Dziś byliśmy rodzinnie w promyku,szukaliśmy pieska rodzinnego do domku ważne... magraj