MIĘŚNIE BRZUCHA (4) SIEMA;D MAM TAKIE PYTANIE DO LUDZI KTORZY CWICZA, JAK NAJLEPIEJ,... Maturzysta Chcesz byc ratownikiem? (1) Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, ul. Traugutta 29, przyjmuje... Voitec Sporty Extreme (1) witam, jestem ciekaw jakie sporty extremalne uprawiane są w 3city ? jesli... neykon
Gimnastyka artystyczna (4) Klub UKS Jantar Gdynia ogłasza nabór dziewcząt do gimnastyki... Agnieszka Gdzie kupić sprzęt narciarski używany? (4) Może ktoś wie, gdzie można kupi używany sprzęt narciarski? ( mogą być giełdy,... Eryk Pilkarzyki (1) Grywa ktos w pilkarzyki, wie ktos gdzie jakies turnieje?? MaX2 wstrzymana sprzedaż w Gymnasionie, ratujcie!!! (1) Chciałabym się zapisać do Gymnasionu, ale dowiedziałam się, że została... fitnesska warsztaty jogi (1) Zapraszamy na warsztaty jogi prowadzone w Gdańsku przez mistrzynię jogi -... yoga3miasto taniec nowoczesny lub hip hop (2) siemka!:) bardzo prosze o odpiske jesli ktos moze mi podac adresy jakis szkol... Thatz_Good_shit_Gad_demmit! breakdance (2) elo!!! KTO WIE GDZIE MOZNA UCZYC SIE BREKADANE'A (NAUCZYCIEL) W OKOLICACH... szpaner aerobic (1) hej!!! Orientujecie sie moze gdzie w Gdyni mozna pocwiczyc w weekendy, za... izunia222 Snowkiting (2) Witam Latawcami interesuje się od 2 lat, na desce smigam od 7 i postanowilem... TomFly Wieżyca i śnieg?? (3) Mam pytanie czy ktos się orientuje czy teraz jest w Wieżycy śnieg?? To znaczy... Zuzka22 unihock (3) unihockej, dlaczego tak mało jest na tej stronie o gdanskim unihockeju lechu_gd szkOla WalkI ... hmmm ... (2) Mam maly problem :D Otoz chcialbym zaczac uczyc sie jakiejs sztuki walki... Jesus Kluby Sportowe (3) Czesc....Mam Do was pyt. moze ktos wie gdzie w gdansku jest jakis klub w... KoKsiK Narty - trojmiasto (1) Orientujecie sie moze gdzie w Trojmiescie (najchetniej w Gdansku) mozna... ieva kiedy mecz? (2) Halo! Czy ktoś wie coś na temat meczu Prokom Trefl - Pireus w Oliwie? czy... Barbuza siatkówka/koszykówka (2) Czy ktoś może wie, gdzie można pograć w kosza lub siatkę w Gdyni? (rekreacja... Chris Tenis stołowy na terenie Gdyni (2) Czesc wszystkim! Chcialem zapytac, czy, a jesli tak, to gdzie na... No name