sala akrobatyczna.... (1) czy wie ktoś gdzie można wynająć profesjonalną sale akrobatyczną (... Santo joga (1) zajecia sa tez we wrzeszczu w centrum manhatan,tylko ze bardziej fitnes joga shalom82 Jak ma na imie Panczajew? I kto to jest?-to bardzo wazne. (1) Nie wiem kto to jest, podejrzewam ze jakis pilkarz, bardzo zalezy mi na jego... IGA
Czy to już czas na sporty zimowe? (2) Tak sypie dzisiaj śniegiem, że pomyślałam sobie iż narty i sanki trzeba... Nikara aerobik (1) Hejka! Jeżeli jesteś z Zaspy (Młyniec), masz ochote pójśc na aerobik, a nie... perfectdrug Kolejny sukces Gdanskiego Bjj (1) 20 listopada podczas rozegranych w Bytomiu IV Miedzynarodowych Mistrzostw... Boruta Joga (2) Polecam jogę w Gdyni w szkole pani Renaty Koba. Namiary znajdziecie na... tris Marketing Sportowy-polecam! (1) III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA "DNI MARKETINGU SPORTOWEGO NA AKADEMII... szymon ZAPISY I TRENINGI KUNG FU (3) Tradycyjne kung fu z wieloma elementami praktycznej/skutecznej samoobrony,... Yongchun małe pytanie (1) O której godzinie rozpoczyna się sobotni mecz SMS GDAŃSK - WOLSZTYNIAK w... artur Cześć wszystkim ! (1) Mam na imię Natka, jestem z Gdyni i bardzo lubię sport ogólnie,a szczególnie... Natka Młodzieżowy sport (1) Dlaczego nikt niepisze o młodzieżowym sporcie?przecież to wasza... m4t! konie (1) poszukuje osoby , która była właścicelem lub zna tego konika . Oto jego... Ola_127 taniec towarzyski (2) Czy mozna tanczyc w sukni satynowej w 12-13l jak to wyglada od strony... wienia SIATKÓWKA (3) Siemanko Mam takie pytanie... szukam jakiegoś klubu siatkarskiego najlepiej z... MaQwa TaeKwon-Do ?!?!? (7) Hey, mam pytanie...czy zna ktos moze jakis klub TaeKwon-Do w gdansku? I czy... Kaonishi szukam dawnedo znajomego:) (1) Czesc wszystkim Chcialabym odnalezc pewna osobe (on mnie pewnie nie... a:) joga w Gdańsku (2) Czy ktoś mógłby mi polecić nauczyciela jogi? marja Trenowanie kolarstwa (5) Witam, Chciałem się was spytać czy kolarstwo można rozpocząć w wieku 14... Kael Kto w piłe na Przymorzu (1) Jesli masz zespól (min 5 os.) i nie macie z kim grac , zapraszam na... mikpolo