Gdzie mieszkanie Gdańsk (4) Przeprowadzam się do Gdańska, bo znalazłem pracę z dobrymi warunkami. Nie... Wiktor Kuchnia na wymiar - cena - opinie (187) Witam wszystkich ! :) chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi... DORISKA drewniana podłoga w łazience (18) ma ktoś z was drewnianą podłogę w łazience? będę niedługo urządzać swoją i... ~LG83
Zarządzanie nieruchomościami - opinie (17) Co sądzicie o zarządzającym nieruchomościami Polzen? Jak w praktyce wychodzą... Albert Rolety plisowane - elegancja i praktyczność! (1) Zachęcam do odwiedzenia strony Plisso, gdzie znajdziesz bogaty asortyment... Paweł5698 Ile może kosztować budowa domu (5) Witam, pisze z pytaniem o dom 120 metrów. Chodzi mi o taki orientacyjny koszt... Rontere Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (187) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk budowa domu - koszt (54) Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska.... megg akcesoria kuchenne (8) Cześć, polecicie mi jakiś sklep internetowy z akcesoriami kuchennymi. W tych... Magda Jakie okna polecacie? (152) Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście? Pawel Aplikacja mobilna do zarządzania pracami budowlanymi - co o tym myślicie? (3) Witam. Jestem właścicielem firmy remontowo-budowlanej. Zatrudniam obecnie... Bogdan63 Wartość nieruchomości (8) Czy zatrudniacie jakieś podmioty, które będą dbały o zwiększanie wartości... Jacenty Ile płaciliście za schody samonośne ? (33) Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję... tessa Czyszczenie tapicerek meblowych i pranie dywanów. (24) Często na łamach forum pojawiają się pytania o godną polecenia firmę... praniedywanu.pl Fachowcy do prac konserwatorskich budynku (1) Szukam firmy zajmującej się wykonywaniem prac konserwatorskich Janek ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 (38) Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie... Ania dom czy mieszkanie??? (423) zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy... gosia1234 koszty utrzymania domu a mieszkania (275) Od dawna marzyliśmy z mężem, żeby wybudować niewielki domek. Jednak siostra i... waleniek Nie polecam firmy schodowej Rintal (2) Nie polecam firmy Rintal z Tczewa. Wielka reklama ale to ściema. Chociaż... ZbigniewK Przeprowadzka (9) Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma... Bogusia