Kto ma problem z sasiadami??? (293) Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie... Milena Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184) Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i... lk Kartony do przeprowadzki (15) Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich... ruda
wymiana drzwi (9) Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi... rima27 jakie drzwi ? (28) Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to... Tomek Przeprowadzki (43) Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z... arcprojekt jakie ogrzewanie domu? (93) Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu?... Caroca Ekskluzywne domki holenderskie (2) Witam! Szukam ekskluzywnych domków holenderskich i chciałbym poznać wasze... kamil77 Budowa domu w Trójmieście (27) Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by... Marzaca O Domku czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11) szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny!... mala Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7) Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ?... Złomiarz Comfortbe-Nie polecam bo to oszuści !!! (2) nie polecam !!! Każdy mądry widzi,że pozytywne komentarze pisze jedna i ta... zemsta Wypowiedzenie najmu (1) Wypowiedzenie najmu lokalu użytkowego złożone 15/04, umowa na czas... Starmaks Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92) Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a... Pati Czas oczekiwania na założenie księgi wieczystej w Gdańsku (1) Dzień dobry, czy ktoś z obecnych na forum miał w ostatnim czasie wątpliwą... PrzyszłyPetent budowa domu Różyny, Łęgowo (28) Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach -... BK meble na wymiar (8) kto co poleci arek gdzie zamówić tanie okna pcv (17) Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś... magda Jakie okna polecacie? (144) Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście? Pawel Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48) Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze... Anka