kupię mieszkanie 2pokoje do 200.000,- (1) najchętniej blisko kolejki Beata17 kupię mieskanie 2-3 pokoje (17) interesuja mnie dzielnice: przymorz, zaspa , żabianka, brzezno, nowy port,... demolka Kupię mieszkanie za 230.000 (1) Kupię mieszkanie na Morenie może być w stanie deweloperskim najlepiej na... Wojciech
mieszkanie (2pok.) za 200.000,-kupię (6) mam 200.000,- i chce kupic dwa pokoje beti kafle (12) ciekawi mnie dlaczego ogłoszeniodawcy nie podają cen za swe usługi..czyzby... ja Poszukuję mieszkania na zamianę Sopot (2) Mam 2 pokoje mieszkanie 36 m2 Sopot -blok kuchnia po remoncie -zero... DG sklepy z meblami sosnowymi (3) Witam, może ktoś mógłby mi doradzić, gdzie w Trójmieście znajdę porządny... maga82 poszukuje dobrego, solidnego kafelkarza (8) Poszukuje dobrego, solidnego kafelkarza ktory zrobi to porządnie i niedrogo.... ank_a komplesowe wykończenia mieszkań (1) Witam, oferuję usługi wykończeniowe i remontowe w zakresie: - układanie... AndrzejM Sprzedam Bliźniak w Przywidzu (3) Dom Bliźniak znajduje się w pięknej lokalizacji w Przywidzu ok.25km. od... danutaromana@interia.pl Sprzedam mieszkanie 58m2 Gdańsk Przymorze b.atrakcyjna cena (1) Mam do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Przymorzu małym, 58m2 w budynku 2... Ewelina gdzie można oddac używane meble (2) mam do wydania kanapę i szafę ubraniową , meble użytkowane 5 lat sig Pomorski Dom robi sobie jaja z klientów (4) Opóźnienie w odbiorze sięga 4 miesięcy!!!!!! Uwaga na tą firmę. Łapie sto... Klient Pomorskiego Domu Kompleksowe prace wykończeniowe mieszkań! (5) Kompleksowe prace wykończeniowe mieszkań. -instalacje elektryczne, CO,... Bronisław dwupokojowe z balkonem na Siedlcach mieszkanie sprzedam (1) Mieszkanie 55 m2 w super lokalizacji w niskiej zabudowie czynsz 320 zł w tym... niuncio partycypacja TBS (2) Odstąpię partycypację TBS. Mieszkanie jest 1-pokojowe (duży, jasny, ustawny,... Monika TBS Ekipa remontowa - wykończenie mieszkań (1) Witam Serdecznie Szukacie Państwo szybkiej, solidnej ekipy remontowej?... alycja_83 Układanie Glazury i Terakoty (1) Podejmę się prac związanych z układaniem glazury i terakoty w mieszkaniach i... Waldorf Układanie glazury i terakoty (1) podejmę się praz związanych układaniem glazury i terakoty w mieszkaniach na... Waldorf Lipa z blokiem R1 (2) wszystko fajnie ale.....ja też kupiłem mieszkanie w Redzie Park blok R1 i sa... dawid