Restauracja Chińska Shanghai

Restauracje

Gdynia, gen. Józefa Bema 19/1

Niestety, kulinarno-smakowy zawód (1) Szukając nowych doznań smakowych, zdecydowaliśmy się z mężem spróbować kuchni... Myszka Borys - opinia (1) Od lat często korzystam z restauracji. Jedzenie jest doskonałe, a przecież po... Borys PIERWSZY I OSTATNI RAZ! (1) klimat knajpy - klaustrofobicznie, bez prywatności, ale nie to najważniejsze.... ona
NIE POLECAM !!! (1) Dzisiaj odwiedziałam z córką resteurację chińską Shanghai. Restauracja to... Zuzia Przepyszne (1) Zwala z nóg szczególnie kurczak po syczuańsku, przystawki bajka. Lona przystawki bardzo dobre, ale drugie dania za tłuste (1) Mieliśmy okazję w końcu skorzystać z restauracji chińskiej Shanghai w Gdyni.... Rodzinka z Gdyni Jedzenie - nie polecam. Obsługa - beznadzieja. (3) Zdecydowanie nie polecam. Kiedyś - 2, 3 lata temu chodziliśmy tam z partnerem... Emilia Polecam (1) Nie rozumiem dlaczego ludzie piszą, że drogo? 28 zł za obiad to jedne z... Kasia Tandeta, pstrokatość, kiczowatość i pyszne jedzenie - całe Chiny (1) Restauracje odwiedziłem z żoną wczoraj. Faktycznie, dużo opinii widać, że... Paweł odpowiedź na negatywne wpisy poprzedników (3) Poprzednie negatywne opinie skłoniły mnie do napisania swoich wrażeń co do... Nina Stanowczo odradzam!! Obsługa FATALNA (4) Wybraliśmy się z mężem na niedzielny obiad do restauracji Shanghai. Była to... O. super restauracja polecam (1) fakt nie wyglada ciekawie i mało miejsca ale istnieje od wielu wielu lat a... Martyna BARDZO ŹLE... (1) Ciekawość nie popłaca. Z moim chłopakiem postanowiliśmy wypróbować to... Luna Niespodzianka :) (1) Po przeczytaniu tutejszych opinii postanowiłam się w końcu wybrać. Początkowo... Nadia dokładnie to co jadłem w Chinach (2) Lokal jest marniutki, obsługa ledwie zadowalająca, ale żarcie świetne.... Janusz pyszna chinszczyzna (1) Bywałam już kilkakrotnie, ale pewniaki to z przystawek kapusta, a z zup... duplo Zenujaco g.... obsługa!!! (2) Wybralem sie tam z bliska mi osoba na romantyczna kolacje...po zlozeniu... Rozczarowany Max Sławek - opinia (1) Pyszne chińskie jedzenie. Miła obługa. Przystępne ceny. Sławek Beznadziejna obsługa (2) Udaliśmy się ze znajomymi w celu spróbowania nowego 'chińczyka'. Usiedliśmy... Xyz Kocham chińszcyznę (1) a tamte dania są rewelacyjne. polecam kurczak z orzeszkami i makaron!... Sylwia