Wielka Gra...alternatywa dla otaczającego nas prostactwa (11) Właśnie na TVP Historia obejrzałem powtórkę teleturnieju Wielka Gra. Ludzie,... Halewicz Regres - od elity do buractwa (6) Można mieć wątpliwości w poniedziałek czy własciwie spędziło się niedzielę.... zetjot Od "róbta co chceta" do "mata co chceta" (30) Jeżeli jednym z założeń systemu , który kształtował się latach 90tych było... zetjot
Wybacz, ale nie potrafię ci tego wyjaśnić :) (14) http://www.youtube.com/watch?v=_LnOcJFEJeQ Halewicz Gdzie jest ten szmal ? (2) Budowlańcy, ktorym Hydrobudowa nie zapłaciła 50 mln zł tytułem wykonanych... zetjot Psy ogrodnika i władcy śmietnika w necie (3) Oprócz psów ogrodnika w necie grasują także owczarki, pilnujące porządku i... zetjot Kompleks na kompleksie i kompleksem pogania (11) Najazd obcokrajowców więc nadarza się okazja do leczenia kompleksów.... zetjot Kara za dyskryminowanie "koko, spoko" (1) Nie ulega wątpliwości,że polscy organizatorzy i promotorzy medialnego show... zetjot Polska reprexentacja to obraz nędzy i rozpaczy (7) Jedni niech będą rycerze, Wojenne niech noszą szaty, Niech mają miecze,... Ja panu nie wierzę jak psu Dziękujmy Bogu, że Polską rządzi PO, a nie PIS - i z radością przyjmujmy wszystko co nas spotyka (58) 1. Tytuł oczywiści sarkastyczny 2. Wątek konkurencyjny do wątku Halewicza... żabka Kto może być ekspertem od piłki kopanej ? (16) Na pewno Halewicz, to nie może ulegać wątpliwości. I kto jeszcze ? Ja z góry... zetjot Wspaniałe widowisko w Gdańsku (1) Zwycięzców wczorajszego widowiska piłkarskiego w Gdańsku widzę dwóch.... zetjot Oto prawdziwa polska polityka (7) Zastanawia mnie jedna rzecz: wartość pracy spada im dłużej człowiek jest bez... dbig Selekcja ludzi... (57) Od czasu do czasu czytam niepochlebne opinie o pewnej blond-selekcjonerce... Halewicz Paranoja polityczna - Psychopatologia nienawiści. (6) Niniejszy rozdział składa się wyłącznie z mojego wyboru cytatów z książki R.... Halewicz Co ma Robert Lewandowski do lustracji i dekomunizacji ? (14) Skoro media tak trąbią na temat piłki, to porozmawiajmy o tym z sensem. Czy... zetjot Psy ogrodnika w necie (40) W związku z polemikami i kuriozalnymi sposobami ich prowadzenia, jakie... zetjot Bez dekomunizacji nie ma zwycięstw, nawet na boisku (1) Już słyszę wokoło - "zwycięski remis". A ja z uporem będę twierdził... zetjot Do wieszających psy na PO i Tusku... (107) Ciągle czytam narzekania/utyskiwania, jaki to rząd indolentny, Tusk... Halewicz Skąd się wzięło zaburzenie platformerskie (3) Z mediów mainstreamowych co chwila dobiegają mnie szydercze stwierdzenia, że... zetjot