stat
Impreza już się odbyła

Gdynia Design Days Online

Aby kontynuować globalną dyskusję pod tegorocznym hasłem festiwalu UWAGA, Organizatorzy postanowili przeprojektować GDD i przenieść wydarzenia do sieci. Między 4 - 11 lipca użytkownicy będą mogli wziąć udział m.in. w wykładach, dyskusjach i warsztatach, wszystko dzięki dedykowanej platformie GDD. Zamelduj się i stań się częścią festiwalowej społeczności. Spotkasz tu osoby prowadzące warsztaty, kuratorów, prelegentów a także cały team GDD i innych uczestników.

Na żywo

Zobacz transmisję live


W tegorocznym programie znalazło się to co najlepsze:

- GDD stage to tu możesz posłuchać o najbardziej palących problemach współczesności.,

- warsztaty GDD, podczas których uczestnicy poznają narzędzia zwiększające kompetencje,

- Design talks Business stage czyli przestrzeń wypełniona inspiracyjnymi prezentacjami i wartościowymi studiami przypadku ze świata biznesu,

- warsztaty Design talks Business, podczas, których uczestnicy poznają morze praktycznych narzędzi i metod do zastosowania w swoich organizacjach.

W tym roku liczą się chęci, możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie. Udział w wyjątkowej edycji online GDD, DtB Summit i DtB First Steps jest całkowicie bezpłatny. Aby uczestniczyć w wykładach wystarczy dołączyć do platformy GDD. Dodatkowe zapisy obowiązują na warsztaty ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy do części biznesowej czyli DtB Summit i DtB First Steps ruszyły 8 czerwca. Rejestracja na pozostałe warsztaty będzie uruchomiona 15 czerwca.

Przewodnik GDD

Każdego roku, specjalnie na Gdynia Design Days, kreujemy wystawy kuratorskie będące interpretacją hasła edycji i spojrzeniem na zagadnienia z nim związane z różnych perspektyw. Dzięki decyzji o przeniesieniu się w całości do środowiska online, Organizatorzy będą mogli zaprezentować wystawy w formie interaktywnego przewodnika GDD. Do współpracy zaprosili 8 kuratorów, którzy przedstawią zagadnienia związane z hasłem GDD 2020 UWAGA. Premierowo wszystkie treści zawarte w przewodniku GDD zostaną upublicznione w dniu startu festiwalu, 4 lipca. Ten przegląd produktów, usług i prototypów będzie wspaniałym miejscem do poszukiwania najlepszych rozwiązań i designu o najwyższych standardach.

Uwaga! Nadchodzi fala zmian. Zamelduj się na platformie GDD i weź udział w wyjątkowej edycji online Gdynia Design Days 2020. Pełen program festiwalu dostępny na www.gdyniadesigndays.eu